Hallituksenjäsenet kautena 2015 ovat:

 

Puheenjohtaja Kari Karpio kari.karpio[at]gmail.com
Helsinki
Varapuheenjohtaja Jukka Henttu jukka.henttu[at]pp.inet.fi
Fiskars
Sihteeri, Varainhoitaja ja Hallituksenjäsen Minna Ryynänen minnajr[at]gmail.com
Helsinki
Hallituksenjäsen ja Kilpailupäällikkö Tapio Palva tapio.palva[at]helsinki.fi
Porvoo
Hallituksenjäsen Pekka Aalto pekka.aalto[at]polartek.fi
Kotka tel. +358 400 912559
Hallituksenjäsen Timo Salminen timo.salminen[at]lagoon.fi
Espoo tel. +358 400 465 050
Hallituksen varajäsen Antti Kanninen antkan[at]gmail.com
Espoo
Hallituksen varajäsen ja Webmaster Meri Miettinen meri.miettinen[at]gmail.com
Vantaa


This post is also available in: englanti

  • Etsi sivustolta

  • Viimeisimmät uutiset

    Aug 21
    SCTL 50-vuotis juhla ja kauden päätöstapahtuma

    Hei kaikki jäsenet!   Perinteisiä kauden päättäjäisiä ja samalla liiton 50-vuotis juhlia vietetään Lassen mökillä Espoossa lauantaina 1.9.2018 klo 15.00 alkaen. Ohjelmassa aluksi cruising henkinen purjehduskilpailu (myös ranking kilpailu) päämääränä Lassen mökki. Tämän jälkeen ohjelmassa saunomista, yhdessäoloa ja SCTL:n tarjoamaa syötävää kakulla ja kuohujuomalla vahvistettuna. Vahvemmat juomat ja muu doping jäävät osallistujien hankittavaksi oman harkinnan mukaan.! […]

    » Lue lisää

    Aug 05
    Prangli race/cruise 18.-19.08

    Prangli race/cruise 18.-19.08 olisiko jäsenistöllä kiinnostusta tähän tapahtumaan.? Alustava ohjelma olisi ensi purjehtia Tallinnan matalalle ja sieltä mahdollinen kilpailu Prangliin. Paikan päällä mahdollisuus tehdä tutustumiskäynti saareen, tavata ravintolassa tai grillata rannalla riippuen säästä ja osallistujien määrästä. Ilmoita mahdollisimman pian, mikäli olet kiinnostunut tapahtumasta. Huom.! tapahtuma järjestetään, mikäli sää sen sallii. This post is also available […]

    » Lue lisää

  • Tapahtumakalenteri

    << Oct 2018 >>
    MTWTFSS
    1 2 3 4 5 6 7
    8 9 10 11 12 13 14
    15 16 17 18 19 20 21
    22 23 24 25 26 27 28
    29 30 31 1 2 3 4
  • Kuvagalleria