Hallituksenjäsenet kautena 2015 ovat:

 

Puheenjohtaja Kari Karpio kari.karpio[at]gmail.com
Helsinki
Varapuheenjohtaja Jukka Henttu jukka.henttu[at]pp.inet.fi
Fiskars
Sihteeri, Varainhoitaja ja Hallituksenjäsen Minna Ryynänen minnajr[at]gmail.com
Helsinki
Hallituksenjäsen ja Kilpailupäällikkö Tapio Palva tapio.palva[at]helsinki.fi
Porvoo
Hallituksenjäsen Pekka Aalto pekka.aalto[at]polartek.fi
Kotka tel. +358 400 912559
Hallituksenjäsen Timo Salminen timo.salminen[at]lagoon.fi
Espoo tel. +358 400 465 050
Hallituksen varajäsen Antti Kanninen antkan[at]gmail.com
Espoo
Hallituksen varajäsen ja Webmaster Meri Miettinen meri.miettinen[at]gmail.com
Vantaa


This post is also available in: englanti

  • Etsi sivustolta

  • Viimeisimmät uutiset

    Mar 09
    SCTL ry:n kevätkokous 5.4.2019

    SCTL ry:n sääntömääräinen kevätkokous perjantaina 5.4.2019 klo 18.00 ravintola Harald Citykäytävä 2.krs Aleksanterinkatu 21, 00100 Helsinki This post is also available in: englanti

    » Lue lisää

    Feb 28
    Åland Runt 2019 purjehditaan 3.7-5.7.2019

    Åland Runt 2019 3.7-5.7.2019 Regatta monirunkoveneille Kutsumme sinut tuttuun Åland Runt purjehduskilpailuumme, joka purjehditaan kolmena etappina 3. – 5. heinäkuuta 2019. Käytämme purjehduksessa Multi2000 tasoitussääntöä. Perhemiehistöt ovat sydämellisesti tervetulleita. Tarkemmat tiedot kilpailun sivulla: http://sctl.fi/fi/alandrunt2019/ Regatta för flerskrovsbåtar Vi inbjuder dig till vår familjära kappsegling Åland runt, som seglas i tre etapper 3 juli – 5 juli […]

    » Lue lisää

  • Tapahtumakalenteri

    << Jun 2019 >>
    mtktpls
    27 28 29 30 31 1 2
    3 4 5 6 7 8 9
    10 11 12 13 14 15 16
    17 18 19 20 21 22 23
    24 25 26 27 28 29 30
  • Kuvagalleria