Hallituksenjäsenet kautena 2015 ovat:

 

Puheenjohtaja Kari Karpio kari.karpio[at]gmail.com
Helsinki
Varapuheenjohtaja Jukka Henttu jukka.henttu[at]pp.inet.fi
Fiskars
Sihteeri, Varainhoitaja ja Hallituksenjäsen Minna Ryynänen minnajr[at]gmail.com
Helsinki
Hallituksenjäsen ja Kilpailupäällikkö Tapio Palva tapio.palva[at]helsinki.fi
Porvoo
Hallituksenjäsen Pekka Aalto pekka.aalto[at]polartek.fi
Kotka tel. +358 400 912559
Hallituksenjäsen Timo Salminen timo.salminen[at]lagoon.fi
Espoo tel. +358 400 465 050
Hallituksen varajäsen Antti Kanninen antkan[at]gmail.com
Espoo
Hallituksen varajäsen ja Webmaster Meri Miettinen meri.miettinen[at]gmail.com
Vantaa


This post is also available in: englanti

  • Etsi sivustolta

  • Viimeisimmät uutiset

    Mar 12
    SCTL tapahtumakalenteri 2018

    SCTL ranking ja tapahtumakalenteri 2018   SCTL kevätkokous pe 13.4.2018 ravintola Harald   Emäsalon lenkki 16 – 17.6.2018 HTPS BOW 14 – 17.6.2018 Tallinna Päijännepurjehdus 21 – 22.7.2018 JVS/LPS Sulkaniemen rapuseiluu 30.7.2018 SCTL cruising race 1.9.2018 Espoo ————————————————— Moonsund regatta 7 – 14.7.2018 Viro (ei ranking)   SCTL syyskokous 9.11.2018 ravintola Harald   Valitettavasti Emäsalo […]

    » Lue lisää

    Mar 08
    Kevätkokous

    SCTL kevätkokous perjantai 13.4.2018 klo 18:00 ravintola Harald citykäytävä 2.krs Aleksanterinkatu 21, 00100 Helsinki. Huom. 50. kevätkokous.! This post is also available in: englanti

    » Lue lisää

  • Tapahtumakalenteri

    << Apr 2018 >>
    MTWTFSS
    26 27 28 29 30 31 1
    2 3 4 5 6 7 8
    9 10 11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20 21 22
    23 24 25 26 27 28 29
    30 1 2 3 4 5 6
  • Kuvagalleria